Home » İstanbul Anadolu » Pendik » Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy

Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy

Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy

Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy.

 

Okul Adı ÖZEL KURTKÖY SEVİMLİ MİNİKLER ANAOKULU
Telefon No 0216 595 0342
Faks No
GSM No 0532 494 0375
E-posta Adresi [email protected]
Okul Web Sitesi
Facebook Sayfa URL https://www.facebook.com/mobius.anaokulu
Twitter Profil URL
Instagram Profil URL https://www.instagram.com/mobius.anaokulu
Yetkili Kişi Adı-Soyadı Şerife Şeyma ÇELENK
Yetkili Pozisyonu Okul Kurucusu
Çalışma Saatleri 08.00-18.00
Şehir İSTANBUL
İlçe PENDİK
Okul Adresi Kurtköy Mahallesi Yenikent Sokak No:17/A
Okul Hakkında Anaokulumuzda  çocuklarımızın tüm gelişim alanlarındaki becerilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Her yaş grubuna özel, gelişimsel özellikleri dikkate alınarak hazırlanan eğitim programları ve tüm etkinlikler, çocuk merkezli öğrenme ilkesi ile çocukların bireysel farklılıkları, ilgi alanları ve gelişim düzeyleri göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

Günlük program içerisinde yaş gruplarına uygun etkinlikler, oyunlar ve proje çalışmaları eğitim programımızın temelini oluşturur. Planlama, sorgulama, araştırma ve tartışma ortamı sağlanarak çocukların üretken bireyler olmalarına fırsat verilir. Ana sınıflarımızda eğitim programları oluşturulurken temelde ilköğretime hazırlayıcı nitelikte olması, görsel algı ve dikkat çalışmaları ile okuma yazma çalışmaları esas alınmıştır.

Eğitim programımızda manevi ve milli değerlerin öğretildiği Değerler Eğitimi, Türkçe Dil Etkinliği, Fen-Matematik, Okuma-Yazmaya Hazırlık çalışmaları, Bahçe etkinlikleri yer almaktadır. Ayrıca yaş gruplarına göre yaratıcılıklarını geliştiren Müzik  çalışmaları, Yaratıcı Drama, Satranç, Görsel Sanatlar, Beceri ve Koordinasyon Eğitimi, İngilizce, Yaşa uygun kodlama Eğitimi gibi branş etkinlikleri ile desteklenir.

Anaokulu öğrencilerimize; iş birliğine dayalı, sorumluluk kazanabilecekleri, yaratıcı olma, sorun çözme, sorumluluk alma, yapıcı olma, girişimci ve üretken olma, topluma ve kendisine yararlı bireyler olma gibi beceriler çocuk merkezli olarak doğal bir biçimde kazandırılmaktadır

Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy

Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy

Sevimli Minikler Anaokulu Kurtköy

 

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*