Konya Kreşleri ve Anaokulları

Bu yazıya toplam 13 tane yorum yapılmış.

 1. Fatma Şengül dedi ki:

  Kresde çalışmak istiyorum lise mezunuyum eleman ihtiyacı olan kreslerden dönüş yapmasını rica ediyorum

 2. Burçin yağmur dedi ki:

  Merhaba,
  Kendimden biraz bahsetmek isterim. Öncelikle Konyalıyım ama Hollanda’da doğup büyüdüm. Konya’ya kesin dönüş yapmak istiyorum. Hollanda’da çocuk gelişim bölümünü okudum, 3,5 yıl orada staj yaptım ve çalıştım. Çocukları sevdiğim için ve çocuklara dair her şeyi yaparken mutlu olduğum için bu meslek bana en uygun olanıydı. Kendimi bu yönde daha da ilerletmek istiyorum.

 3. Arzu Çetin dedi ki:

  Kreşde görev yapmak istiyorum lise mezunuyum ve medrese hocasıyım.
  İhtiyacı olan kreşlerin dönüş yapmasını rica ediyorjm…

 4. Fatmanur dedi ki:

  Necmettin Erbakan mezunuyum. Staj ve çalışma deneyimlerim var. ulaşırsınız sevinirim.

 5. Melek hasanli dedi ki:

  Kresde gorev yapmama yardimci olacaginiza inaniyorum. Ismim Melek Hasanlı. Azerbaycan vatandaşıyım. Biyoloji öğretmeniyim. Çocukları çok seviyorum. Konya Selçuklu Otogar civarında oturuyorum. Çarşaflı yim. Orta altı ingilizce ve Arapça, üst seviye rusca ve türkçe var.

 6. Emine dedi ki:

  Merhaba;Ben Atatürk üniversitesi çocuk gelişimi bölümü (ön lisans mezunuyum) acil iş arıyorum Kreşlerin geri dönüş yapmasını rica ediyorum.

 7. Şerife çetin dedi ki:

  Merhaba Kırıkkale üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Çalışma deneyimim yok ancak stajlarımda gayet başarılıydım hocalarım tarafından takdir ediliyordum. Bu mesleği iş olarak görmüyorum severek ve hevesle yapacağım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Sema Ak dedi ki:

  Kreş de görev yapmak istiyorum lise mezunuyum 1 yıl güzide eğitim kurumların da yardımcı öğretmen olarak çalıştım. Ihtiyacı olan kreşlerin dönüş yapmasını rica ediyorum.

 9. Fatma okumuş dedi ki:

  Mehmek akif ersoy üniversitesi. Ön lisans mezunuyum. Aslen konyalıyım. Üstün başarıyla bitirdim okulumu. Öncelikli olarak Montessoru eğitimi, ingilizce ve işaret dili gibi mesleğime dair eğitimler aldım. Sertifikalarım bulunmaktadır . Antalyada yaşıyorum. Konyada iş arama sebebim konyaya geri dönmektir.öğretmen açığıolan, ihtiyacı olan kurumlar varsa ayrıntılı bilgi verip görüşebiliriz.

 10. Fatma nur dedi ki:

  Kresde çalışmak istiyorum lise mezunuyum eleman ihtiyacı olan kreslerden dönüş yapmasını rica ediyorum😊😊

 11. fatmanur dedi ki:

  Ben fatmanur nigde önlisans cocuk gelişimi okudum mezunum tecrübem yok ihtiyac varsa dönüs yaparsanız sevinirim

 12. fatmanur dedi ki:

  Selcuklu azra venüs sitesinde oturuyorum

 13. Esra dedi ki:

  Konya Selçuk Üniversitesi Çocuk Gelişimi (önlisans) mezunuyum. Mesleğime uygun işler arıyorum. Konyalıyım. Kent plaza civarında oturuyorum. Birer yağmur damlası olan çocuklara su kabı değil de toprak olmayı çok seviyorum. İş için görüşmek isteyen kurumlara ayrıntılı bilgiler verebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir