ÖZEL ÇOCUK KONAĞI ANAOKULU

ÖZEL ÇOCUK KONAĞI ANAOKULU

2007 yılında Emekli sınıf öğretmeni Süheyla SÖNMEZ tarafından faaliyete geçirilen Özel Çocuk Konağı Anaokulu, gelişen dünyanın gerekli kıldığı donanıma sahip, yenilikçi, çalışkan, araştırmacı paylaşımcı, girişimci, çevresini fark edebilen, sorgulamayı bilen, kendisiyle ve yaşadığı toplumla barışık, yaratıcılığı gelişmiş, ilgi alanlarını fark etmiş,kendisini ifade edebilen,öz güvenine sahip,Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli ve manevi değerlere sahip kişilikli nesillerin yetişmesini hedeflemiştir.

Konusunda uzman ve deneyimli eğitim kadrosu ile geniş bir bahçe içinde, 3 katlı müstakil bir binada hizmet veren Çocuk Konağı Anaokulunda iç dekorasyonundan oyuncaklara, yer döşemesinden eğitim materyaline kadar her şey çocuklarımızın rahatlığı ve sağlığı düşünülerek hazırlanmıştır.

Okulumuzda uyku odaları, oyun etkinlik sınıflarından ayrı olarak düzenlenmiş olup sınıflar, uyku odaları, yemekhane ve bahçemiz kamera sistemiyle izlenmektedir. Yemeklerimiz özel mutfağımızda, hijyenik bir ortamda, katkı maddesi içermeyen ürünlerden, hazırlanan listeye göre aşçımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Reçelinden meyve suyuna, eriştesinden tarhanasına, turşusundan kurutulmuş sebzelere kadar her şey ev yapımı ürünlerden oluşmuştur.

SICACIK-TEMİZ BİR ORTAMDA, SAĞLIKLI DOĞAL BESLENME, HER ŞEYDEN ÖNCE YÜREKTEN SEVGİ DOLU OKULUMUZU GÖRMEDEN, BİZLERLE TANIŞMADAN KARAR VERMEYİN DİYORUZ…

ÖZEL ÇOCUK KONAĞI ANAOKULU

ÖZEL ÇOCUK KONAĞI ANAOKULU

ÖZEL ÇOCUK KONAĞI ANAOKULU

İLETİŞİM:
BAĞLARBAŞI MAH.ADNAN KAHVECİ CAD. NO:14 KEÇİÖREN / ANKARA
TEL:0312 381 77 99
GSM:0532 736 92 41

Web : http://www.cocukkonagi.com/iletisim/

Yorum yapın